Sleva 20% na sportovní podprsenku bez kostic NATURANA 5021 s kódem WD8ZXDPE.
Kód vyplňte v košíku do kolonky pro vouchery a potvrďte. Akce platí do 12.7.2020


*

Využijte naše další zajímavé slevy 5-15% při nákupu 2 a více kusů u vybraného zboží.
Bližší informace zde
NAŠE DALŠÍ ZAJÍMAVÉ AKCE A NOVINKY NAJDETE TAKÉ NA FACEBOOKU
Zavřít

Kalhoty a legíny dlouhé 

V kategorii jsou 7 produkty.

Sportovní dámské legíny s vysokým podílem bambusového vlákna. Použité elastické vlákno dává prádlu pružnost, 75% bambusového vlákna z ekologiské produkce zase prodyšnost, příjemný omak a pohodlí při nošení.

569 Kč

Sportovní dámské legíny elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení.

599 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Základní délka pro velikost postavy do 170 cm.

729 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Prodloužená verze pro velikost postavy nad 170 cm.

739 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Zkrácená verze pro velikost postavy pod 160 cm.

719 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního rovného střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Základní délka pro výšku postavy do 170 cm.

729 Kč
Novinka

Sportovní dámské i pánské legíny s vysokým podílem bambusového vlákna a univerzálním využitím. Elastické vlákno dává prádlu pružnost, 80% bambusového vlákna z ekologiské produkce zase prodyšnost, příjemný omak a pohodlí při nošení.

579 Kč
Zobrazuji 1 - 7 z 7 položek