Kalhoty a legíny dlouhé 

V kategorii jsou 8 produkty.

Sportovní dámské legíny s vysokým podílem bambusového vlákna. Použité elastické vlákno dává prádlu pružnost, 75% bambusového vlákna z ekologiské produkce zase prodyšnost, příjemný omak a pohodlí při nošení.

675 Kč

Sportovní dámské legíny elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení.

689 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Základní délka pro velikost postavy do 170 cm.

809 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Prodloužená verze pro velikost postavy nad 170 cm.

835 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Zkrácená verze pro velikost postavy pod 160 cm.

779 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního rovného střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Základní délka pro výšku postavy do 170 cm.

809 Kč

Sportovní dámské i pánské legíny s vysokým podílem bambusového vlákna a univerzálním využitím. Elastické vlákno dává prádlu pružnost, 80% bambusového vlákna z ekologiské produkce zase prodyšnost, příjemný omak a pohodlí při nošení.

605 Kč

Sportovní dámské legíny z vlny se spodní vrstvou polyamidu (Termolite), velmi příjemný materiál zejména pro zimní období.

969 Kč
Zobrazuji 1 - 8 z 8 položek