Kalhoty a legíny dlouhé 

V kategorii jsou 6 produkty.

Sportovní dámské legíny elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení.

595 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Základní délka pro velikost postavy do 170 cm.

715 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Prodloužená verze pro velikost postavy nad 170 cm.

733 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Zkrácená verze pro velikost postavy pod 160 cm.

705 Kč

Sportovní dámské kalhoty elegantního rovného střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení. Základní délka pro výšku postavy do 170 cm.

715 Kč

Sportovní dámské i pánské legíny s vysokým podílem bambusového vlákna a univerzálním využitím. Elastické vlákno dává prádlu pružnost, 80% bambusového vlákna z ekologiské produkce zase prodyšnost, příjemný omak a pohodlí při nošení.

570 Kč
Zobrazuji 1 - 6 z 6 položek