Do Vánoc budou vyřízeny objednávky doručené do 12.12.2018.

Objednávky zaslané po tomto datu budou vyřízeny a doručeny až v lednu 2019.

Děkujeme za pochopení.

Zavřít

Dvoudílné plavky 

V kategorii jsou 47 produkty.
Na stránce

Krásné plavky s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou, která zvláště u menších velkostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Celopodšité klasické kalhotky mají na bocích šňůrky pro nastavení výšky dle potřeby.

849 Kč

Mladivstvé plavky s vyztuženou podprsenkou s kosticemi a špagetovými ramínky. Zapínání na zádech i posunovače ramínek jsou kovové.  Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = klasické kalhotky s efektním řasením na bocích. Kalhotky B = šortkové kalhotky, délku lze upravit ozdobnou šňůrkou.

1 149 Kč

Zajímavě řešené dvoudílné plavky s nevyztuženou podšitou podprsenkou s kosticemi. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Ramínka lze odepnout a zavázat za krk. Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = klasické kalhotky s efektním řasením na bocích. Kalhotky B = šortkové kalhotky, délku lze upravit ozdobnou šňůrkou.

899 Kč

Úžasné plavky s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou, která zvláště u menších velikostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Vázání je za krkem. Kalhotky jsou podšité. Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = černé šortkové kalhotky. Kalhotky B = klasické bokové kalhotky.

999 Kč

Krásné plavky s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou se zavazováním za krk, která zvláště u menších velikostí opticky zvětší poprsí. Na výběr ze tří kalhotek: Kalhotky A = klasické kalhotky, které mají na bocích šňůrky s možností úpravy šířky boků dle potřeby. Kalhotky B = klasické kalhotky s potiskem. Kalhotky C = klasické kalhotky s efektním...

949 Kč

Krásné plavky s podšitou podprsenkou s kosticemi. Zapínání na zádech a zkracovače ramínek jsou kovové, možnost zavázání za krk. Na výběr ze tří kalhotek: Kalhotky A = klasické kalhotky, které mají na bocích šňůrky s možností úpravy šířky boků dle potřeby. Kalhotky B = klasické kalhotky s potiskem. Kalhotky C = klasické kalhotky s efektním řasením na bocích.

999 Kč

Krásné plavky v moderních barvách s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou se zavazováním za krk, která hlavně u menších velikostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Klasické kalhotky mají na bocích efektní řasení.

999 Kč

Krásné plavky v moderních barvách s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky jsou spojené paspulí a vzdálenost mezi košíčky lze tak upravit. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Klasické celopodšité bokové kalhotky se zavazováním na bocích.

1 049 Kč

Luxusní dvoudílné plavky v černozlaté barvě s vyztuženou podprsenkou s kosticemi. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Ramínka lze odepnout a zavázat za krk. Klasické bokové kalhotky mají na bocích efektní řasení.

1 149 Kč

Luxusní plavky v elegantní černozlaté barvě s vyztuženou a nařasenou podprsenkou se zavazováním za krk, která krásně vytvaruje poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Celopodšité kalhotky. Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = klasické bokové kalhotky. Kalhotky B = bokové kalhotky se zavazováním na bocích.

1 049 Kč

Luxusní plavky v efektní černozlaté barvě s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou se zavazováním za krk. Košíčky jsou spojené paspulí, tak lze vzdálenost mezi košíčky upravit podle potřeby. Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = klasické bokové kalhotky. Kalhotky B = bokové kalhotky se zavazováním na bocích.

1 249 Kč

Luxusní plavky v efektní černozlaté barvě s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou se zavazováním za krk, která obzvlášť u menších velikostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Klasické bokové kalhotky mají na bocích efektní řasení.

1 049 Kč
Zobrazuji 1 - 12 z 47 položek