Sleva 20% na sportovní podprsenku bez kostic NATURANA 5021 s kódem WD8ZXDPE.
Kód vyplňte v košíku do kolonky pro vouchery a potvrďte. Akce platí do 12.7.2020


*

Využijte naše další zajímavé slevy 5-15% při nákupu 2 a více kusů u vybraného zboží.
Bližší informace zde
NAŠE DALŠÍ ZAJÍMAVÉ AKCE A NOVINKY NAJDETE TAKÉ NA FACEBOOKU
Zavřít

Šortky, kalhoty a legíny krátké 

V kategorii jsou 10 produkty.

Dámská sportovní kolekce s použitím elastického vlákna a specialního materiálu SUPPLEX, který odvádí pot z těla, je prodyšný, schopný udržet tvat i barvu, rychleji schnoucí nežli bavlna, nesráží se, nebledne, nevytahá se, nemačká se, nežmolkatí, odolný vůči oděrům, pachům, větru i vodě. Kraťasy jsou velmi elastické, příjemné na omak a vzhledu bavlny.

289 Kč

Dámská sportovní kolekce s použitím elastického vlákna a specialního materiálu SUPPLEX, který odvádí pot z těla, je prodyšný, schopný udržet tvat i barvu, rychleji schnoucí nežli bavlna, nesráží se, nebledne, nevytahá se, nemačká se, nežmolkatí, odolný vůči oděrům, pachům, větru i vodě. Bermudy jsou velmi elastické, příjemné na omak a vzhledu bavlny.

359 Kč

Sportovní dámské legíny - capri elegantního střihu. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení.

489 Kč
Novinka

Sportovní dámské šortky. Elegantní volnější střih s rozparky na nohavicích. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení.

375 Kč
Novinka

Sportovní dámské legíny elegantního střihu. Délka 7/8. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení.

515 Kč
Novinka

Sportovní dámské legíny elegantního střihu sozdobnou manžetou a rozparkem na zadní straně. Délka 7/8. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení.

579 Kč
Novinka

Sportovní dámské legíny elegantního střihu s ozdobným švem pod kolenem. Délka 7/8. Použité elastické vlákno Lycra dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení.

745 Kč
Novinka

Sportovní dámské i pánské legíny 3/4 délky s vysokým podílem bambusového vlákna a univerzálním využitím. Elastické vlákno dává prádlu pružnost, 80% bambusového vlákna z ekologiské produkce zase prodyšnost, příjemný omak a pohodlí při nošení.

555 Kč
Novinka

Sportovní dámské i pánské capri legíny s vysokým podílem bambusového vlákna a univerzálním využitím. Elastické vlákno dává prádlu pružnost, 80% bambusového vlákna z ekologiské produkce zase prodyšnost, příjemný omak a pohodlí při nošení.

529 Kč
Novinka

Sportovní dámské šortky. Elegantní střih. Použité elastické vlákno dává prádlu pružnost, bavlna příjemný omak a pohodlí při nošení.

575 Kč 459 Kč
Snížená cena!
Zobrazuji 1 - 10 z 10 položek