DŮLEŽITÁ INFORMACE

Prádlo IVKA přechodně nenabízí nové prádlo, máte možnost si vybrat ze zlevněného zboží.


Děkujeme za pochopení.

Zavřít

Značky

K dispozici je 13 značek
 • ANDRA

  Italská značka kvalitního nočního a domácího prádla.

  0 produkty

 • AXIRYA

  Bezešvé výrobky AXIRYA jsou tak elastické a pohodlné, že se jim říká "second skin" - druhá kůže. Splňují tak vyšší nároky dnešních zákazníků na přirozené pohodlí a absolutní svobodu pohybu. Kromě využívání špičkových technologií však výrobce pozorně sleduje také novinky ve výzkumu a módní trendy. AXIRYA tvoří již řadu let širokou řadu sortimentu firmy MYGA a za  tuto dobu se stala synonymem kvalitního, pohodlného, funkčního i módního prádla a vrchního ošacení evropské výroby. V sortimentu jsou bezešvé podprsenky AXIRYA, bezešvé kalhotky AXIRYA a velice oblíbené stahovací bezešvé kalhotky AXIRYA.

 • FRAMES

  Antibakteriální prádlo.

  0 produkty

 • GINA

  Dámské prádlo GINA to je bezešvé i klasické prádlo - podprsenky, kalhotkyoblečení pro sport i volný čas, noční košilky i pyžama a také ponožky. Vše z kvalitních materiálů jako Bavlna, Bambus, Pima Bavlna, Modal, Lycra, nebo Tactel.

  Množstevní sleva při nákupu (neplatí pro ponožky a některé zlevněné zboží):

  2 kusy - sleva 7%

  3 a více kusů - sleva 10%

 • GINO

  Pánské prádlo GINO to je bezešvé i klasické prádlo jako slipy, boxerky či trenky. V nabídce najdete také pánská pyžama, trička, nátělníky nebo ponožky. Vše z kvalitních materiálů jako Bavlna, Bambus, Pima Bavlna, Modal, Lycra, nebo Tactel.

  Množstevní sleva při nákupu (neplatí pro ponožky a některé zlevněné zboží):

  2 kusy - sleva 7%

  3 a více kusů - sleva 10%

 • JADEA

  0 produkty

 • LEILIEVE

  Italská značka LEILIEVE nabízí krásné, elegantní a zároveň pohodlné a praktické prádlo.

 • LITEX

  Litex je oblíbená česká značka, která vyrábí plavky, spodní prádlo a sportovní oblečení. Kolekce Litex plavky obsahuje plavky jednodílné i plavky dvoudílné, které lze velikostně, střihově a barevně kombinovat. V nabídce najdete plavky dámské, plavky pánské i podprsenky a kalhotky pro plnější tvary. Slevy minulých kolekcí.

  Nyní najdete v košíku SLEVU 5% při nákupu 2 a více kusů libovolného prádla, plavek nebo oblečení LITEX a zároveň při celkové hodnotě objednávky nad 900 Kč (neplatí pro akční a zlevněné zboží).

 • Mura

  0 produkty

Zobrazuji 1 - 9 z 13 položek