Podprsenky 

V kategorii jsou 76 produkty.
Na stránce

Pohodlná a maximálně přizpůsobivá bezešvá podprsenka bez kostic s posuvnými ramínky. Velmi jemný krajkový design. Obléká se přes hlavu.

329 Kč

Bezešvá tvarovaná nevyztužená, ale pevná podprsenka s všitými kosticemi. Příjemný omak a prodyšnost - neruší vzhled přiléhavému oblečení. Zvláště vhodná pro sport.

345 Kč

Kvalitní bezešvá podprsenka NATURAL BRA určená na běžné nošení i na sport. Je velmi příjemná na nošení, protože nikde netlačí a podrží prsa. Je vhodná i na spaní. Podprsenka je bezešvá, bez kostic, takže od ní nehrozí žádné nepříjemné otlaky. Zároveň je velmi elastická a dokonale se tak přizpůsobí každé postavě a přirozeně vytvaruje poprsí.

199 Kč

V sadě je 1x bílá + 1x tělová + 1x černá barva. Kvalitní bezešvá podprsenka NATURAL BRA určená na běžné nošení i na sport. Je velmi příjemná na nošení, protože nikde netlačí a podrží prsa. Je vhodná i na spaní. Podprsenka je bezešvá, bez kostic, takže od ní nehrozí žádné nepříjemné otlaky. Zároveň je velmi elastická a dokonale se tak přizpůsobí každé...

570 Kč

Krásná dvoudílná souprava za výhodnou cenu. Pohodlná a přizpůsobivá bezešvá podprsenka bez kostic s posuvnými ramínky. Nohavičkové bezešvé kalhotky s bavlněným klínem, zadní díl brazilského střihu. Velmi jemný krajkový design.

459 Kč

Krásná dvoudílná souprava za výhodnou cenu. Pohodlná a přizpůsobivá bezešvá podprsenka bez kostic s posuvnými ramínky. Bezešvé kalhotky tanga s bavlněným klínem. Velmi jemný krajkový design.

469 Kč

Použitý polyamid s příměsí elastického vlákna dávají prádlu neobyčejnou jemnost a pružnost, hladký omak, nevídanou elasticitu a prodyšnost. Neruší vzhled přiléhavému oblečení. Speciální podebrání pod prsy poskytuje prsům střední oporu. Podprsenka je vhodná pro lehčí sporty, ale také pro spánek či odpočinek.

189 Kč

Perfektní vyztužená bezešvá podprsenka s tvarovanými košíčky z příjemného materiálu - bambusové vlákno z ekologické produkce. Kostice jsou skryté, z vnější strany nejsou zřetelné díky bezešvému provedení.

565 Kč

Perfektní vyztužená bezešvá podprsenka s tvarovanými košíčky z příjemného materiálu. Kostice jsou skryté, z vnější strany nejsou zřetelné díky bezešvému provedení.

450 Kč

Velice pohodlná bavlněná sportovní podprsenka. Bez zapínání na zádech, obléká se přes hlavu.

179 Kč

Velice pohodlná bavlněná sportovní podprsenka. Na zádech klasické zapínání.

333 Kč

Multifunkční podprsenka má vyztužené bezešvé košíčky pro dokonalý vzhled i pod přiléhajícím oblečením. Ramínka lze nosit klasicky, křížem nebo jako jedno ramínko za krk.

392 Kč
Zobrazuji 1 - 12 z 76 položek