Podprsenky 

V kategorii jsou 44 produkty.
Na stránce

Pohodlná a maximálně přizpůsobivá bezešvá podprsenka bez kostic s posuvnými ramínky. Velmi jemný krajkový design. Obléká se přes hlavu.

350 Kč

Krásná dvoudílná souprava za výhodnou cenu. Pohodlná a přizpůsobivá bezešvá podprsenka bez kostic s posuvnými ramínky. Nohavičkové bezešvé kalhotky s bavlněným klínem, zadní díl brazilského střihu. Velmi jemný krajkový design.

459 Kč

Krásná dvoudílná souprava za výhodnou cenu. Pohodlná a přizpůsobivá bezešvá podprsenka bez kostic s posuvnými ramínky. Bezešvé kalhotky tanga s bavlněným klínem. Velmi jemný krajkový design.

469 Kč

Použitý polyamid s příměsí elastického vlákna dávají prádlu neobyčejnou jemnost a pružnost, hladký omak, nevídanou elasticitu a prodyšnost. Neruší vzhled přiléhavému oblečení. Speciální podebrání pod prsy poskytuje prsům střední oporu. Podprsenka je vhodná pro lehčí sporty, ale také pro spánek či odpočinek.

189 Kč

Perfektní vyztužená bezešvá podprsenka s tvarovanými košíčky z příjemného materiálu - bambusové vlákno z ekologické produkce. Kostice jsou skryté, z vnější strany nejsou zřetelné díky bezešvému provedení. Push-up efekt.

569 Kč

Perfektní vyztužená bezešvá podprsenka s tvarovanými košíčky z příjemného materiálu. Kostice jsou skryté, z vnější strany nejsou zřetelné díky bezešvému provedení. Push-up efekt.

445 Kč

Velice pohodlná bavlněná sportovní podprsenka. Na zádech klasické zapínání.

339 Kč

Multifunkční podprsenka má vyztužené bezešvé košíčky pro dokonalý vzhled i pod přiléhajícím oblečením. Ramínka lze nosit klasicky, křížem nebo jako jedno ramínko za krk. Push-up efekt.

369 Kč

Perfektní vyztužená bezešvá podprsenka s tvarovanými košíčky z příjemného materiálu. Push-up efekt.

360 Kč
Zobrazuji 1 - 9 z 44 položek