Boxerky 

V kategorii jsou 46 produkty.
Na stránce

Bezešvé pánské boxerky z funkčního materiálu SUPLEX (odvádí pot z těla, je plně dýchatelný, schopný udržet tvar a barvu, rychleji schnoucí nežli bavlna, nesráží se a nebledne, nevytahá se a nemačká, nežmolkatí, odolný vůči oděrům, pachům, větru i vodě) a elastického vlákna je docíleno velké elastičnosti příjemného omaku a vzhledu bavlny.

299 Kč

Bezešvé pánské boxerky ze silnější bavlny s pohodlným širokým lemem v pase. Díky speciální bezešvé technologii jsou velmi pohodlné, nikde neškrtí a neškrábou, příměs elastanu zajistí dobrou pružnost.

299 Kč

Výhodné balení po 3 kusech, 2x bílá a 1x černá. Bezešvé pánské boxerky z funkčního materiálu SUPPLEX (odvádí pot z těla, je plně dýchatelný, schopný udržet tvat a barvu, rychleji schnoucí nežli bavlna, nesráží se a nebledne, nevytahá se a nemačká, nežmolkatí, odolný vůči oděrům, pachům, větru i vodě ) a elastického vlákna čímž je docíleno velké...

849 Kč

Výhodné balení po 3 kusech, 2x bílá a 1x černá. Bezešvé pánské boxerky ze silnější bavlny s pohodlným širokým lemem v pase. Díky speciální bezešvé technologii jsou velmi pohodlné, nikde neškrtí a neškrábou, příměs elastanu zajistí dobrou pružnost.

849 Kč

Bezešvé pánské boxerky s podílem bambusového vlákna. Použité elastické vlákno dává prádlu pružnost, bambusová viskóza zase prodyšnost a příjemný omak. Velmi pohodlné při nošení. Delší nohavičky.

299 Kč

Bezešvé pánské boxerky s vysokým podílem bambusového vlákna z ekologické produkce. Použité elastické vlákno dává prádlu pružnost, bambusová viskóza zase prodyšnost a příjemný omak. Velmi pohodlné při nošení. Kratší nohavičky.

305 Kč

Pánské boxerky s vysokým podílem bambusového vlákna a bavlny. Použité elastické vlákno dává prádlu pružnost, bambusová viskóza a bavlna zase prodyšnost a příjemný omak. Velmi pohodlné při nošení. Delší nohavičky.

260 Kč

Pánské boxerky s vysokým podílem bambusového vlákna. Použité elastické vlákno dává prádlu pružnost, bambusová viskóza zase prodyšnost a příjemný omak. Velmi pohodlné při nošení. Kratší nohavičky.

215 Kč

Bezešvé pánské boxerky s vysokým podílem bambusové viskózy. Použité elastické vlákno dává prádlu pružnost, viskóza zase prodyšnost a příjemný omak. Velmi pohodlné při nošení. Pasový kraj a nohavičky jsou zesíleny a zapraveny bezešvým způsobem. V rozkroku je všitý klínek. Na předním díle jsou boxerky tvarovány vypletenými zónami. V záložce je vypletené...

299 Kč
Zobrazuji 1 - 9 z 46 položek