Do Vánoc budou vyřízeny objednávky doručené do 12.12.2018.

Objednávky zaslané po tomto datu budou vyřízeny a doručeny až v lednu 2019.

Děkujeme za pochopení.

Zavřít

Jednodílné plavky 

V kategorii jsou 8 produkty.

Doprodej. Elegantní jednodílné plavky s podšitým předním dílem. Díky barevné přední vsadce mají plavky zeštíhlující efekt. Košíčky jsou podšité s kosticemi. Posuvná ramínka s kovovými zkracovači lze upravit podle potřeby.

999 Kč 759 Kč
Snížená cena!

Úžasné jednodílné plavky. Díky černobílé barevné kombinaci opticky zeštíhlují postavu. Přední díl je podšitý. Vyztužená podprsenka s kosticemi hezky vytvaruje dekolt. Pevná ramínka, vzadu zapínání na kovovou sponu.

1 099 Kč

Doprodej. Elegantní jednodílné plavky klasického střihu. Horní díl je vyztužený měkkými košíčky.

899 Kč 789 Kč
Snížená cena!

Velmi elegantní jednodílné plavky klasického střihu, na zádech jsou plavky vykrojené. Horní díl je vyztužený měkkými košíčky bez kostic. Díky podšité barevné vsadce mají plavky zeštíhlující efekt.

999 Kč 799 Kč
Snížená cena!

Elegantní jednodílné plavky s podšitým předním dílem. Nevyztužené košíčky s kosticemi jsou podšité pro větší pevnost. Záda jsou vykrojená. Plavky jsou vhodné pro větší velikosti a díky zářivé barvě a vzoru působí velmi mladistvě.

949 Kč 749 Kč
Snížená cena!

Elegantní jednodílné plavky s podšitým předním dílem. Díky barevné přední vsadce mají plavky optický zeštíhlující efekt. Nevyztužené košíčky s kosticemi jsou podšité pro větší pevnost. Ramínka jsou napevno.

999 Kč

Velmi elegantní jednodílné plavky klasického střihu, na zádech jsou plavky vykrojené. Horní díl je vyztužený měkkými košíčky.

999 Kč

Elegantní jednodílné plavky v modré barvě. Díky barevným vsadkám mají plavky opticky zeštíhlující efekt. Nevyztužené košíčky s kosticemi jsou podšité pro větší pevnost. Ramínka jsou napevno.

899 Kč
Zobrazuji 1 - 8 z 8 položek