Upozornění

Z důvodu dovolené budu všechny nově pořízené objednávky vyřizovat až od 31.5.2018.

Děkuji za pochopení.

Zavřít

EXPEDICE:

Většinu zboží expedujeme do týdne. Pokud není expedice možná v tomto termínu, vždy zákazníka informujeme e-mailem nebo telefonicky. Zboží zasíláme poštou nebo službou DPD dle výběru zákazníka. Pro osobní odběry je možné využít výdejní místa HeurekaPoint/Uloženky nebo DPD ParcelShopu. Dále je možný po domluvě odobní odběr zboží přímo ve Lhotě pod Radčem.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci.

Ceny za přepravu:

Pošta: 55,- Kč

DPD: 89,- Kč

Výdejní místa DPD ParcelShopu a Uloženky: 55,- Kč

Při objednávce nad 2000,- Kč přepravné neúčtujeme.

MOŽNOSTI PLATBY:

Platba na dobírku:

Zboží bude zasláno na dobírku. Poplatek za platbu dobírkou u pošty, DPD, DPD ParcelShopu nebo u HeurekaPoint/Uloženky činí 30,- Kč. Při objednávce nad 2000,- Kč tento poplatek neúčtujeme.

Platba bankovním převodem:

Částku za objednané zboží (e-mailem Vám přijde potvrzená objednávka, kde je konečná částka uvedena) pošlete převodním příkazem náš účet 213130722/0600, kde jako variabilní symbol uveďte čísto objednávky. Za platbu předem na bankovní účet neúčtujeme žádný poplatek.

Po domluvě je možný osobní odběr ve Lhotě pod Radčem, který je bez poplatku. Hotovost momentálně nepřijímáme, platba je možná zálohově na účet.

Zboží můžeme zaslat i na Slovensko za těchto podmínek:

Platba za objednané zboží proběhne formou zálohy na účet u FIO banky č. 2400278086/8330 (slovenský bankovní účet). Přesné instrukce k převodu budou zaslány e-mailem po schválení objednávky. 

Zboží zasíláme na výdejní místa DPD ParcelShopu a Uloženky. Cena za přepravné činí 99,- Kč.Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na e-mailu obchod@pradlo-plavky-ivka.cz