Sleva ná prádlo GINA a GINO.
2 kusy = sleva 7%
3 kusy = sleva 10%
Slevu najdete v košíku při splnění kusů. Ze slevy je vyloučeno některé zlevněné zboží a ponožky.

Využijte naše další zajímavé slevy 5-15% při nákupu 2 a více kusů u vybraného zboží.
Bližší informace zde
NAŠE DALŠÍ ZAJÍMAVÉ AKCE A NOVINKY NAJDETE TAKÉ NA FACEBOOKU
Zavřít

EXPEDICE:

Většinu zboží expedujeme do týdne, pouze u prádla NATURANA může být expedice delší a to do 10 dnů. U produktů NATURANA, které jsou na objednání z Německa, bývá expedice až 3 týdny, ale tato informace je vždy u takového produktu uvedena. Pokud není expedice možná v uvedených termínech, vždy zákazníka informujeme e-mailem nebo telefonicky. Zboží zasíláme poštou nebo službou Geis dle výběru zákazníka. Pro osobní odběry je možné využít výdejní místa Zásilkovny nebo Uloženky, která zahrnuje i pobočky DPD ParcelShopu. Dále je možný po domluvě odobní odběr zboží přímo ve Lhotě pod Radčem.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci.

Ceny za přepravu:

GEIS: 75,- Kč

Pošta - doporučená zásilka: 60,- Kč (nabídne se pouze u zboží, které lze poslat v obálce)

Pošta - balík do ruky: 99,- Kč

Výdejní místa Zásilkovny: 60,- Kč

Výdejní místa DPD ParcelShopu a Uloženky: 70,- Kč

Při objednávce nad 2000,- Kč přepravné neúčtujeme.

MOŽNOSTI PLATBY:

Platba na dobírku:

Zboží bude zasláno na dobírku. Poplatek za platbu dobírkou u pošty, DPD, DPD ParcelShopu, Uloženky nebo Zásilkovny činí 30,- Kč. Při objednávce nad 2000,- Kč tento poplatek neúčtujeme.

Platba bankovním převodem nebo kartou přes platební bránu:

Částku za objednané zboží (e-mailem Vám přijde potvrzená objednávka, kde je konečná částka uvedena) pošlete převodním příkazem na náš účet 213130722/0600, kde jako variabilní symbol uveďte čísto objednávky. Pro platbu kartou použijte platební bránu BORGUN. Za platbu předem na bankovní účet neúčtujeme žádný poplatek.

Po domluvě je možný osobní odběr ve Lhotě pod Radčem, který je bez poplatku. Hotovost momentálně nepřijímáme, platba je možná zálohově bankovním převodem nebo kartou.

Zboží můžeme zaslat i na Slovensko za těchto podmínek:

Platba za objednané zboží proběhne formou zálohy na účet u FIO banky (slovenský bankovní účet). Přesné instrukce k převodu budou zaslány e-mailem po schválení objednávky. Platba je možná i kartou přes platební bránu BORGUN.

Zboží zasíláme na výdejní místa DPD ParcelShopu, Uloženky nebo Zásilkovny. Cena za přepravné činí 99,- Kč. Při objednávce nad 2000 Kč přepravné neúčtujeme.Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na e-mailu obchod@pradlo-plavky-ivka.cz