Dvoudílné plavky 

V kategorii jsou 55 produkty.
Na stránce

Luxusní plavky v elegantní černozlaté barvě s nevyztuženou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech, která krásně vytvaruje poprsí. Bokové celopodšité kalhotky. Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = klasické bokové kalhotky. Kalhotky B = bokové kalhotky se zavazováním na bocích.

1 049 Kč

Krásné dvoudílné plavky v moderním námořnickém stylu s vyztuženou podprsenkou s kosticemi. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Ramínka lze odepnout a zavázat za krk. Klasické kalhotky mají na bocích efektní řasení.

1 099 Kč

Krásné plavky v moderní růžové barvě s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky jsou spojené paspulí a vzdálenost mezi košíčky lze tak upravit. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Klasické celopodšité bokové kalhotky se zavazováním na bocích. Šňůrky jsou zdobené korálky.

949 Kč

Krásné plavky s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou se zavazováním za krk, která hlavně u menších velikostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Dvě moderní kombinace barev - růžovožlutá nebo tyrkysovožlutá. Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = bokové kalhotky se zavazováním na bocích. Kalhotky B = klasické...

999 Kč

Krásné plavky s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky jsou spojené paspulí a vzdálenost mezi košíčky lze tak upravit. Dvě moderní kombinace barev - růžovožlutá nebo tyrkysovožlutá. Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = bokové kalhotky se zavazováním na bocích. Kalhotky B = klasické kalhotky s efektním řasením na...

899 Kč

Krásné luxusní dvoudílné plavky vhodné i pro větší velikosti. Vyztužená podprsenka s kosticemi pro krásný dekolt. Ramínka jsou s kovovými zkracovači, na zádech kovové zapínání. Klasické podšité kalhotky mají na bocích efektní řasení.

1 149 Kč 929 Kč
Snížená cena!

Elegantní plavky v moderní barvě s vyztuženou podprsenkou se zavazováním za krk, na zádech zapínání na kovovou přezku. Vyztužení lze vyjmout. Na výběr ze tří kalhotek: Kalhotky A = klasické kalhotky, které mají na bocích šňůrky s možností úpravy šířky boků dle potřeby. Kalhotky B = bokové kalhotky se zavazováním na bocích. Kalhotky C = klasické kalhotky s...

999 Kč

Krásné plavky s vyztuženou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky jsou spojené paspulí a vzdálenost mezi košíčky lze tak upravit. Na výběr ze tří kalhotek: Kalhotky A = klasické kalhotky, které mají na bocích šňůrky s možností úpravy šířky boků dle potřeby. Kalhotky B = bokové kalhotky se zavazováním na bocích. Kalhotky C = klasické...

899 Kč

Luxusní dvoudílné plavky v atraktivních barvách s vyztuženou podprsenkou s kosticemi. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Ramínka lze odepnout a zavázat za krk. Na výběr ze tří kalhotek: Kalhotky A = bokové kalhotky. Kalhotky B = bokové kalhotky se zavazováním na bocích. Kalhotky C = kalhotky s efektním řasením na bocích.

1 199 Kč

Luxusní plavky v moderních barvách s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky jsou spojené paspulí a vzdálenost mezi košíčky lze tak upravit. Na výběr ze tří kalhotek: Kalhotky A = bokové kalhotky. Kalhotky B = bokové kalhotky se zavazováním na bocích. Kalhotky C = kalhotky s efektním řasením na bocích.

999 Kč

Krásné růžové plavky s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou se zavazováním za krk, která hlavně u menších velikostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Na výběr ze tří kalhotek: Kalhotky A = bokové kalhotky. Kalhotky B = bokové kalhotky se zavazováním na bocích. Kalhotky C = kalhotky s efektním řasením na bocích.

1 049 Kč

Úžasné a mladistvé plavky v moderní barvě s vyztuženou podprsenkou se zavazováním za krk, na zádech kovové zapínání. Výztužení košíčků lze vyjmout. Celopodšité šortkové kalhotky mají na bocích efektní šňůrky s možností úpravy šířky boků dle potřeby.

1 149 Kč
Zobrazuji 13 - 24 z 55 položek