Seznam zboží podle výrobce ÚPAVAN

Firma ÚPAVAN je tradičním českým výrobcem dámského prádla, vyznačujícího se kvalitou zpracování, hezkým vzhledem a příznivou cenou.

Vyrábí klasické prádlo, trendové a moderní podprsenky, prádlo pro kojící matky,  sportovní podprsenky, prádlo pro volný čas, fukční prádlo a dámské košilky.

Výrobky ÚPAVAN se vyznačují vysoce kvalitním ručním zpracováním a jsou vyrobeny z trendových materiálů, zajišťujících funkčnost a komfort při jeho nošení.

Více
Na stránce

Nevyztužená podprsenka s kosticí, spodní díl košíčku je z jemného úpletu s podílem bavlny, horní díl košíčku krajkový, střih je vhodný i pro větší velikost.

479 Kč

Krásná nevyztužená podprsenka s kosticemi kombinovaná s krajkou.

499 Kč

Vyztužená podprsenka s kosticemi z hladkého úpletu s jemným tištěným vzorem - osvědčený, velmi dobře padnoucí střih podprsenky Berit.

619 Kč

Nové, ale již rozbalené nebo nevyzvednuté zboží. Bezešvá velice pohodlná podprsenka bez kostic vhodná i pro sport.

439 Kč 329 Kč
Snížená cena!

Krásné a praktické bokové kalhotky z potištěného hladkého úpletu, který je příjemný na tělo. Kalhotky doplňují podprsenku BERIT FANTAZIE.

279 Kč

Nové, ale již rozbalené nebo nevyzvednuté zboží. Bezešvá nevyztužená podprsenka s šitými rozšířenými ramínky a se zmenšujícím efektem. Vhodná pro větší velikosti.

609 Kč 399 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Polovyztužená podprsenka s kosticemi.

419 Kč 269 Kč
Snížená cena!

Nové, ale již rozbalené nebo nevyzvednuté zboží. Vyztužená podprsenka s kosticemi s pevnými ramínky, košíčky jsou potaženy jemnou krajkou, velmi dobře padnoucí střih vhodný pro větší velikost.

549 Kč 349 Kč
Snížená cena!

Nové, ale již rozbalené nebo nevyzvednuté zboží. Vyztužená podprsenka s kosticemi potažená hladkým úpletem, velmi dobře padnoucí střih.

599 Kč 399 Kč
Snížená cena!

Nové, ale již rozbalené nebo nevyzvednuté zboží. Nevyztužená podprsenka s kosticí, spodní díl košíčku je z jemného úpletu s podílem bavlny, horní díl košíčku krajkový, střih je vhodný i pro větší velikost.

459 Kč 299 Kč
Snížená cena!

Nové, ale již rozbalené nebo nevyzvednuté zboží. Bezešvá mateřská podprsenka s kosticemi. Obsahuje vlákno coolmax, které pomáhá udržet komfort a pohodlí nositele - efektivně odvádí vlhkost.

589 Kč 449 Kč
Snížená cena!

Funkční a pohodlná sportovní podprsenka zajišťuje komfort při sportovních aktivitách.

459 Kč
Zobrazuji 13 - 24 z 39 položek