Dvoudílné plavky 

V kategorii jsou 69 produkty.
Na stránce

Doprodej. Vyztužená podprsenka bez kostic - velikost B. Středně vysoké podšité kalhotky.

999 Kč 399 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Nevyztužená podprsenka s ramínky se zapínáním na zádech - velikost košíčků A-B. Bokové kalhotky. Plavky jsou podšité.

899 Kč 299 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Mladistvé plavky s vyztuřenou podprsenkou - velikost košíčků B-C. Nastavitelná ramínka. zavazování na zádech. Klasické bokové kalhotky.

1 199 Kč 499 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Tence vyztužená podprsenka s kosticemi je vhodná pro velké velikosti. Ramínka jsou délkově nastavitelná a vzadu odepínací, lze je  uvázat za krk. Jsou opatřena fixační spojkou, takže je můžete sepnout vzadu do kříže. Kalhotky jsou buď klasického střihu s lemem, který je možné ohrnout a udělat tak z vyšších kalhotek bokové nebo klasické kalhotky...

1 499 Kč 699 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Kvalitní a velice elegantní dvoudílné plavky s vyztuženou podprsenkou s kosticemi, která perfektně sedí a formuje poprsí. Možnost nošení ramínek klasicky nebo za krkem. Klasické jenobarevné kalhotky jsou vpředu s ozdobným páskem se sponou. Vykrojení nohaviček opticky prodlouží nohy.

1 499 Kč 699 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Dvoudílné sportovně střižené plavky s nevyztuženou podprsenkou. Podprsenka je přehodit za krk, vzadu na zádech zapínání.

299 Kč 49 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Krásné mladistvé plavky, na pláži nepřehlédnutelné. Košíčky plavkové podprsenky jsou měkce vyztužené. Vázání je za krkem a na zádech. Košíčky jsou spojené paspulí a vzdálenost košíčku je tak možné upravit dle potřeby. Díky vyztužení jsou košíčky velikosti B vhodné i pro velikost košíčků A. Kalhotky jsou celopodšité a lze je na bocích upravit dle...

999 Kč 799 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Nádherné plavky pro vytvarování perfektní postavy v krásných barvách. Podprsenka je vyztužená měkkými košíčky s vázáním za krkem. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Bohatě řasené košíčky zvláště u menších velikostí opticky zvětší prsa. Ramínka jsou zdobené posunovacím průvlekem z lesklého materiálu. Kalhotky jsou celopodšité s...

1 099 Kč 839 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Krásné plavky s podprsenkou vyztuženou měkkými košíčky s kosticemi. Košíčky jsou na bocích nařasené. Posuvná ramínka s možností vázaní za krkem, na zádech kovové zapínání. Celopodšité kalhotky mají na bocích šňůrky s možností úpravy šířky boků dle potřeby. Barvu kalhotek můžete zvolit k podprsence buď zelenou nebo fialovou.

1 199 Kč 899 Kč
Snížená cena!

Krásné plavky s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou, která zvláště u menších velkostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Celopodšité klasické kalhotky mají na bocích šňůrky pro nastavení výšky dle potřeby.

859 Kč

Krásně barevné plavky pro větší velikosti. Podprsenka je nevyztužená s kosticemi, má nastavitelná ramínka a v zadu kovové zapínání. Klasické kalhotky jsou podšité.

699 Kč

Zajímavě řešené plavky nejen pro větší velikosti. Podšitá podprsenka s kosticemi má nastavitelná ramínka a zapínání na zádech. Zkracovače ramínek i zapínací spona jsou kovové. Vysoké kalhotky s efektním řasením na bocích zakryjí bříško.

999 Kč
Zobrazuji 13 - 24 z 69 položek