Seznam zboží podle výrobce JANE

Značka JANE existuje na trhu již od roku 1990. Vyrábí dámské spodní prádlo, plavky značky JANE. Za dobu své existence si našla cestu k srdcím mnoha zákaznic nejen v Česku, ale i v zahraničí. Dobře padnoucí střihy, vysoká kvalita použitých materiálů a provedení dělá z těchto výrobků vysoce žádané zboží.

Na stránce

Krásné dvoudílné plavky pro větší velikosti. Nevyztužená podprsenka s kosticemi je podšitá, což zaručuje větší pevnost. Pefektní střih pro větší velikost. Ramínka jsou s kovovými zkracovači, na zádech kovové zapínání.

1 049 Kč

Krásné plavky v úžasné kombinaci červené a černé barvy. Vyztužená podprsenka s kosticemi je na bocích jemně zřasená. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Ramínka lze odepnout a zavázat za krk. Velký výběr různých verzí kalhotek. Kalhotky A mají zadní díl černý, kalhotky D mají černé řasení na bocích a kalhotky C jsou na předním díle...

1 199 Kč

Krásné dvoudílné plavky pro větší velikosti v konbinaci červené a černé. Nevyztužená podprsenka s kosticemi je podšitá, což zaručuje větší pevnost. Pefektní střih pro větší velikost. Ramínka jsou s kovovými zkracovači, na zádech kovové zapínání. Kalhotky A mají zadní díl černý Kalhotky B jsou celé barevné Kalhotky C jsou na předním díle zdobené barevným...

1 119 Kč

Krásné plavky v úžasné kombinaci červené a černé barvy. Vyztužená podprsenka s kosticemi s dobře padnoucím T-švem je vhodná i pro větší velikosti. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Dvě verze kalhotek. Kalhotky C jsou na předním díle zdobené barevným pruhem a jenobarevné černé kalhotky E mají na bocích šňůrky pro úpravu výšky.

1 169 Kč

Krásné plavky v úžasné kombinaci červené a černé barvy. Nevyztužená podprsenka s kosticemi je podšitá. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Velký výběr různých verzí kalhotek. Kalhotky A mají zadní díl černý, kalhotky D mají černé řasení na bocích a kalhotky C jsou na předním díle zdobené barevným pruhem.

1 049 Kč

Elegantní jednodílné plavky s podšitým předním dílem. Díky barevné přední vsadce mají plavky optický zeštíhlující efekt. Nevyztužené košíčky s kosticemi jsou podšité pro větší pevnost. Ramínka jsou napevno.

999 Kč

Velmi elegantní jednodílné plavky klasického střihu, na zádech jsou plavky vykrojené. Horní díl je vyztužený měkkými košíčky.

999 Kč

Krásné plavky s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky zdobené černým průvlekem jsou spojené paspulí a vzdálenost mezi košíčky lze tak upravit dle potřeby. Podprsenka se šije ve dvou moderních barvách. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Černé kalhotky se zavazují na bocích šňůrkami, které mají...

1 039 Kč

Krásné plavky s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky zdobené modrým průvlekem jsou spojené paspulí a vzdálenost mezi košíčky lze tak upravit dle potřeby. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Kalhotky A jsou modré s puntíkem, zdobené na bocích řasením v růžové barvě a kalhotky B jsou čistě modré s...

1 019 Kč

Krásné plavky v úžasné kombinaci růžové a modré barvy s puntíkem. Vyztužená podprsenka s kosticemi s dobře padnoucím T-švem je vhodná i pro větší velikosti. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Dvě verze kalhotek. Kalhotky A jsou modré s puntíkem, zdobené na bocích řasením v růžové barvě a kalhotky B jsou čistě modré s růžovou šňůrkou pro...

1 139 Kč

Krásné plavky sportovního vzhledu s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou se zavazováním za krk, která hlavně u menších velikostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Kalhotky jsou na bocích zdobené nařasenou vsadkou.

1 049 Kč

Elegantní jednodílné plavky v modré barvě. Díky barevným vsadkám mají plavky opticky zeštíhlující efekt. Nevyztužené košíčky s kosticemi jsou podšité pro větší pevnost. Ramínka jsou napevno.

899 Kč
Zobrazuji 121 - 132 z 149 položek