Z důvodu dovolené budu vyřizovat všechny nové objednávky až od 30.5.2019.

Děkuji za pochopení.

Zavřít

Seznam zboží podle výrobce BAROZA

Značka BAROZA je na trhu již od roku 1992. Díky vysoké kvalitě prádla a použitých materiálů za příznivou cenu si získala srdce zákaznic nejen v Čechách, ale i na zahraničním trhu. Vyrábí dobře padnoucí elegantní podprsenky pro běžné, ale i nadměrné velikosti, krásné kalhotky do soupravy a také luxusní noční košilky.

Více
Na stránce

Elegantní jemně vyztužená bezešvá podprsenka s kosticí a s aplikací krajky v bočním díle košíčku, hladký střed a boky.

835 Kč

Elegantní jemně vyztužená bezešvá podprsenka bez kostic s aplikací krajky v bočním díle košíčku. Rozšířená ramínka s molitanem pro maximální pohodlí při nošení. Vyztužení košíčku a boční kostice zaručují, že podprsenka dobře drží i větší poprsí.

799 Kč

Elegantní podprsenka bez kostic hlavně pro ženy s větším poprsím. Rozšířená ramínka s molitanem pro maximální pohodlí při nošení. Díky svému střihu je podprsenka vhodná hlavně pro větší velikosti.

625 Kč

Limitovaná edice - velikosti jsou skladem pouze do vyprodání. Elegantní lehce vyztužená bezešvá podprsenka s kosticí. Košíček je potažený velmi jemným tištěným materiálem kombinovaný s bambusovým pruhem.

849 Kč

Elegantní jemně vyztužená bezešvá podprsenka s kosticí a flexi košíčky. Podprsenka je navíc vyztužená i boční kosticí. Díky tomu je obzvlášť vhodná pro větší velikosti poprsí. Na bocích a mezi košíčky je všitá krajka.

780 Kč

Elegantní jemně vyztužená bezešvá podprsenka s kosticí a s aplikací krajky mezi košíčky a v bocích.

849 Kč

Elegantní podprsenka bez kostic v kombinaci s krajkou a tylem.

595 Kč

Elegantní jemně vyztužená bezešvá podprsenka s kosticí a hlubokými flexi košíčky. Podprsenka je navíc vyztužená i boční kosticí. Díky tomu je obzvlášť vhodná pro větší velikosti poprsí. Široká pohodlná ramínka.

809 Kč

Elegantní jemně vyztužená bezešvá podprsenka s kosticí je obzvlášť vhodná pro větší velikosti poprsí. Široká pohodlná ramínka.

815 Kč

Elegantní jemně vyztužená hladká podprsenka s kosticí. Podprsenka má šité košíčky, které dobře sedí a nižší střed.

579 Kč

Elegantní nevyztužená hladká podprsenka s kosticí. Šité košíčky jsou obzvlášť vhodné pro větší velikosti poprsí. Široká pohodlná ramínka jsou podložená molitanem pro maximální pohodlí při nošení.

649 Kč

Dlouhá noční košilka z lehkého příjemného materiálu - bambusové viskozy.

1 005 Kč
Zobrazuji 1 - 12 z 39 položek