Dámské plavky 

V kategorii jsou 92 produkty.
Na stránce

Velmi elegantní jednodílné plavky klasického střihu, na zádech jsou plavky vykrojené. Horní díl je vyztužený měkkými košíčky.

999 Kč

Krásné plavky s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky zdobené černým průvlekem jsou spojené paspulí a vzdálenost mezi košíčky lze tak upravit dle potřeby. Podprsenka se šije ve dvou moderních barvách. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Černé kalhotky se zavazují na bocích šňůrkami, které mají...

1 039 Kč

Krásné plavky s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky zdobené modrým průvlekem jsou spojené paspulí a vzdálenost mezi košíčky lze tak upravit dle potřeby. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Kalhotky A jsou modré s puntíkem, zdobené na bocích řasením v růžové barvě a kalhotky B jsou čistě modré s...

1 019 Kč

Krásné plavky v úžasné kombinaci růžové a modré barvy s puntíkem. Vyztužená podprsenka s kosticemi s dobře padnoucím T-švem je vhodná i pro větší velikosti. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Dvě verze kalhotek. Kalhotky A jsou modré s puntíkem, zdobené na bocích řasením v růžové barvě a kalhotky B jsou čistě modré s růžovou šňůrkou pro...

1 139 Kč

Krásné plavky sportovního vzhledu s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou se zavazováním za krk, která hlavně u menších velikostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Kalhotky jsou na bocích zdobené nařasenou vsadkou.

1 049 Kč

Elegantní jednodílné plavky v modré barvě. Díky barevným vsadkám mají plavky opticky zeštíhlující efekt. Nevyztužené košíčky s kosticemi jsou podšité pro větší pevnost. Ramínka jsou napevno.

899 Kč

Krásné jednobarevné plavky s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Paspule mezi košíčky umožňuje upravit vzdálenost dle potřeby. Horní zavazování je zdobené stříbrným průvlekem. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Kalhotky A jsou zdobené na bocích řasením, kalhotky B jsou zavazovací na bocích a kalhotky C...

1 019 Kč

Krásné plavky v úžasné tyrkysové barvě. Vyztužená podprsenka s kosticemi s dobře padnoucím střihem je vhodná i pro větší velikosti. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Dvě verze kalhotek. Kalhotky A jsou s černou šňůrkou pro úpravu výšky boků a kalhotky B jsou zavazovací na bocích.

1 129 Kč

Krásné plavky v úžasné tyrkysové barvě s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Dvě verze kalhotek. Kalhotky A jsou s černou šňůrkou pro úpravu výšky boků a kalhotky B jsou zavazovací na bocích.

1 039 Kč

Krásné jednobarevné plavky v úžasné tyrkysové barvě s jemným leskem. Vyztužená podprsenka s kosticemi má zavazování za krkem a na zádech kovové zpínání. Kalhotky mají efektní řasení na bocích.

1 049 Kč

Krásné plavky v úžasné letní barvě s podprsenkou s vyjímatelnou výztuží. Zavazování za krkem, na zádech s kovovým zapínáním. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Zajímavě řešené kalhotky.

999 Kč

Krásné jednobarevné plavky s vyztuženou nařasenou podprsenkou se zavazováním za krkem a na zádech. Košíčky jsou spojené paspulí, vzdálenost mezi košíčky tak lze upravit dle potřeby. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Kalhotky jsou zdobené na bocích řasením.

949 Kč
Zobrazuji 73 - 84 z 92 položek