Dámské plavky 

V kategorii jsou 92 produkty.
Na stránce

Doprodej. Kvalitní a velice elegantní dvoudílné plavky s vyztuženou podprsenkou s kosticemi, která perfektně sedí a formuje poprsí. Možnost nošení ramínek klasicky nebo za krkem. Klasické jenobarevné kalhotky jsou vpředu s ozdobným páskem se sponou. Vykrojení nohaviček opticky prodlouží nohy.

1 499 Kč 699 Kč
Snížená cena!

Romantické plážové šaty z elastického materiálu s posuvnými ramínky.

499 Kč

Doprodej. Krásné mladistvé plavky, na pláži nepřehlédnutelné. Košíčky plavkové podprsenky jsou měkce vyztužené. Vázání je za krkem a na zádech. Košíčky jsou spojené paspulí a vzdálenost košíčku je tak možné upravit dle potřeby. Díky vyztužení jsou košíčky velikosti B vhodné i pro velikost košíčků A. Kalhotky jsou celopodšité a lze je na bocích upravit dle...

999 Kč 799 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Nádherné plavky pro vytvarování perfektní postavy v krásných barvách. Podprsenka je vyztužená měkkými košíčky s vázáním za krkem. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Bohatě řasené košíčky zvláště u menších velikostí opticky zvětší prsa. Ramínka jsou zdobené posunovacím průvlekem z lesklého materiálu. Kalhotky jsou celopodšité s...

1 099 Kč 839 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Krásné plavky s podprsenkou vyztuženou měkkými košíčky s kosticemi. Košíčky jsou na bocích nařasené. Posuvná ramínka s možností vázaní za krkem, na zádech kovové zapínání. Celopodšité kalhotky mají na bocích šňůrky s možností úpravy šířky boků dle potřeby. Barvu kalhotek můžete zvolit k podprsence buď zelenou nebo fialovou.

1 199 Kč 899 Kč
Snížená cena!

Doprodej. Elegantní jednodílné plavky s podšitým předním dílem. Díky barevné přední vsadce mají plavky zeštíhlující efekt. Košíčky jsou podšité s kosticemi. Posuvná ramínka s kovovými zkracovači lze upravit podle potřeby.

999 Kč 799 Kč
Snížená cena!

Krásné plavky s vyztuženou a bohatě nařasenou podprsenkou, která zvláště u menších velkostí opticky zvětší poprsí. Díky vyztužení je košíček B vhodný i pro velikost A. Celopodšité klasické kalhotky mají na bocích šňůrky pro nastavení výšky dle potřeby.

849 Kč

Úžasné jednodílné plavky. Díky černobílé barevné kombinaci opticky zeštíhlují postavu. Přední díl je podšitý. Vyztužená podprsenka s kosticemi hezky vytvaruje dekolt. Pevná ramínka, vzadu zapínání na kovovou sponu.

1 099 Kč

Krásně barevné plavky pro větší velikosti. Podprsenka je nevyztužená s kosticemi, má nastavitelná ramínka a v zadu kovové zapínání. Klasické kalhotky jsou podšité.

699 Kč 539 Kč
Snížená cena!

Zajímavě řešené plavky nejen pro větší velikosti. Podšitá podprsenka s kosticemi má nastavitelná ramínka a zapínání na zádech. Zkracovače ramínek i zapínací spona jsou kovové. Vysoké kalhotky s efektním řasením na bocích zakryjí bříško.

999 Kč 799 Kč
Snížená cena!

Mladivstvé plavky s vyztuženou podprsenkou s kosticemi a špagetovými ramínky. Zapínání na zádech i posunovače ramínek jsou kovové.  Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = klasické kalhotky s efektním řasením na bocích. Kalhotky B = šortkové kalhotky, délku lze upravit ozdobnou šňůrkou.

1 149 Kč

Zajímavě řešené dvoudílné plavky s nevyztuženou podšitou podprsenkou s kosticemi. Posunovače ramínek i zapínání na zádech jsou kovové. Ramínka lze odepnout a zavázat za krk. Na výběr ze dvou kalhotek: Kalhotky A = klasické kalhotky s efektním řasením na bocích. Kalhotky B = šortkové kalhotky, délku lze upravit ozdobnou šňůrkou.

899 Kč
Zobrazuji 13 - 24 z 92 položek